Карпенко Євген Миколайович

З перших днів повномасштабного вторгнення Євген став на захист Батьківщини, не очікуючи повістки…

КАРПЕНКО
Євген Миколайович

(09.10.1986 – 13.08.2022)

Євген народився у мальовничому придніпровському місті Ржищів. Тут ріс, мужнів, ходив до школи. Тут навчався у Ржищівському будівельному технікумі, де здобув кваліфікацію технік-будівельник. А потім у хлопця був військовий вишкіл під час строкової служби. Демобілізувавшись, він не зупинився в прагненні освоїти нові вершини життя і вступив на інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Отримавши диплом інженера-фізика, пішов працювати експертом будівництва в столичних будівельних компаніях.

А коли ворожа зграя вторглася в Україну, не чекаючи повістки, сам пішов до військкомату. Стрілець  54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи з позивним «Карпо» мужньо боровся з ворогом, звільняючи рідну землю від російських окупантів.

Та один із жорстоких боїв неподалік селища Івано-Дар’ївка став для нього останнім… Поховано Героя у його рідному місті Ржищів.

Указом Президента України Євена Миколайовича Карпенка посмертно нагороджено орденом «За мужність ІІІ ступеня».

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!