Клочан Віталій Борисович

КЛОЧАН
Віталій Борисович

(25.07.1991 – 12.09.2023)

Віталій народився у місті Ржищів. На цій благословенній Богом придніпровській землі промайнули його дитячі та шкільні роки, визріла юність. Завжди веселий, дотепний і товариський він мав багато друзів. Тут, у Ржищеві, пройшли його найкращі роки. Після школи у 2009-му Віталій закінчив ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей». І, здавалося, - попереду ще все життя.

Та в лютому 2023-го Віталія Клочана було призвано до лав Збройних Сил України. Спочатку пройшов двомісячний військовий вишкіл у Великій Британії. А потім у складі номера обслуги групи снайперів став на захист своєї країни. В нелегких умовах боротьби з ворогом завжди умів триматися сам і підтримувати дух своїх бойових побратимів. Ніколи ні на що не скаржився і мужньо витримував напругу воєнних буднів та їх надлюдські фізичні навантаження. Майже половину року відважний воїн ЗСУ Віталій Клочан з позивним «Старшина» боровся з російськими окупантами на Запоріжжі.

Та у вересні 2023-го, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Вербове, він потрапив під ворожий мінометний обстріл… Війна забрала життя відважного українського воїна, який хотів бачити рідну землю вільною, незалежною і процвітаючою. Віталія Борисовича Клочана з почестями похоронено у місті Ржищів.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!