Клочок Вадим Іванович

Вадиму доля відміряла лише неповних 24…

КЛОЧОК
Вадим Іванович

(24.10.1999 – 05.08.2023)

Вадим народився в селі Грушів, нині Ржищівської громади, саме в ту пору, коли минуле ХХ століття наближалося до свого фінішу. Згодом родина перебралася жити до Ржищева. Тут хлопчина пішов до школи, а після закінчення навчання в ній, вступив до Ржищівського гуманітарного коледжу. Легко навчався, ріс і мужнів, виділявся креативним мисленням та життєрадісним, багатим на витівки характером. Таким він і залишився в пам’яті його рідних, вчителів та друзів. Молодий і завзятий він дуже любив свою Батьківщину. А ще мріяв жити і працювати у вільній та незалежній Україні. Певно це прагнення і спонукало його вступити до інституту Національної гвардії України. Щойно завершивши навчання і отримавши звання офіцера, відразу без вагань став на захист Батьківщини.

Молодий воїн Збройних Сил України Вадим Клочок з позивним «Варан» самовіддано бився з лютим ворогом, гнав російських окупантів з України, відвойовуючи у них клаптик за клаптиком рідної землі. Знав, що вдома щодня за нього молиться і чекає мама, чекають з перемогою  тато і сестра з братом.

Та під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку безстрашний «Варан» загинув у неповних 24… Вадима Івановича Клочка з почестями похоронено у його рідному місті Ржищів.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!