Ковтун Сергій Васильович

Захищати Україну Сергій пішов добровільно…

КОВТУН
Сергій Васильович

(13.04.1987 – 27.03.2023)

Сергій народився у селі Стайки, нині Ржищівської громади. Тут промайнуло його дитинство, пройшли шкільні роки. Отримавши атестат, випускник Стайківської школи пішов навчатися до Ржищівського професійного ліцею №28. А закінчив навчальний заклад з посвідченням механіка-водія, що відкривало йому дорогу у самостійне життя. Потім були роки професійної діяльності, праці на благо рідного краю.

Та все змінилося у лютому 2022-го, коли на українську землю віроломно вторглася навала російських окупантів. Україна покликала на допомогу своїх синів. І навіть не маючи військового досвіду, Сергій Ковтун у січні 2023-го пішов захищати Батьківщину як водій господарчого відділення взводу забезпечення батальйону морської піхоти однієї з військових частин Збройних Сил України. Він мріяв бачити свою Батьківщину вільною та квітучою. І прагнув зробити все для цього можливе.

Та всі його плани зруйнувала жорстока недуга, забравши у матроса Сергія Васильовича Ковтуна не лише юнацькі мрії, а й саме життя… З великою шаною земляки провели його в останню дорогу, поховавши у рідному селі Стайки.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!