Мілєвський Сергій Васильович

Сергій був активним учасником Революції Гідності…

МІЛЄВСЬКИЙ
Сергій Васильович

(04.10.1964 – 21.10.2018)

Сергій народився і виріс у селі Півці. Ще будучи школярем, виношував у собі мрію стати вчителем. Йому дуже хотілося наповнювати дитячі серця світлом доброти, прищеплювати своїм учням почуття справедливості і гідності. Коли змужнів і вирушив у самостійне життя, доля привела його у село Стайки, нині Ржищівської громади. Тут він оселився, створивши власну сім’ю. Тут збулася його мрія. Звідси щодня вчитель Сергій Васильович Мілєвський вирушав у село Витачів, де працював у школі вчителем трудового навчання.

А коли в самому серці України відбулося жорстоке побиття студентської молоді, яка в листопаді 2013-го року вийшла захищати свободу і гідність свого народу, вчитель без вагань стає в ряди учасників Революції Гідності. Та незабаром, скориставшись ситуацією, ворог окупував схід країни. І Сергій Мілєвський добровільно вступає до батальйону «Айдар» та йде захищати українську землю. Тоді саме завдяки таким патріотам, як він, вдалося зупинити і відтіснити ворога до східних кордонів. У боях з окупантами воїн АТО з позивним «Вчитель» отримав тяжке поранення і контузію, що обернулися для нього інвалідністю.

До жовтня 2018-го боровся він з недугою. Та, на жаль, вона виявилася сильнішою за нього. Сергія Васильовича Мілевського прийняла в своє лоно його рідна стайківська земля.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!