Миненко Вадим Олександрович

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога на українську землю Вадим став на її захист…

МИНЕНКО
Вадим Олександрович

(02.01.1979 – 07.01.2024)

Вадим прийшов у світ на Черкащині. А вже звідти життєва дорога привела хлопця до міста Ржищів, на просторах якого і визріла його юність та пройшли її найкращі літа. У Ржищівському будівельному технікумі юнак здобув освіту техніка-технолога. Тут, у Ржищеві, жили його рідні, найкращі друзі, добрі знайомі. Та все ж, одружившись, оселився Вадим у селі Лука Таращанської громади. Там жив і працював, будував плани на майбутнє.

Але з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на українську землю, як відважний воїн, він став до лав Збройних Сил України на захист Батьківщини від російських окупантів. Вірний бойовій присязі, старший сержант ЗСУ Вадим Миненко з позивним «Трудовик» з честю і гідністю виконував свій військовий обов’язок і давав ворогу гідну відсіч.

У січні 2024-го, під час виконання бойового завдання, в одному з жорстоких боїв з ворогом, він віддав рідній Україні і своєму народові найдорожче, що мав - своє життя… Свій вічний спокій відважний український воїн Вадим Олександрович Миненко знайшов у землі села Лука Таращанської громади.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!