Небрат Денис Володимирович

За час понад дворічної боротьби з ворогом Денис отримав чимало поранень, та це Героя не зупинило. І він знову став у стрій…

НЕБРАТ
Денис Володимирович

(29.08.1990 – 22.03.2024)

Денис народився в селі Грушів, нині Ржищівської громади. Там зростав і гартував свою волю, вчився по-синівськи любити рідну українську землю. Закінчивши Грушівську школу, Денис здобув освіту водія у Ржищівському училищі. Потім два роки йому довелося трудитися водієм вантажного автомобіля на одному з Миронівських підприємств. Далі була відповідальна робота на станції технічного обслуговування «Євродеталь». І скрізь, де б не довелося працювати, Денис Небрат вкладав у свою роботу творчий підхід та натхнення. Бо з малих літ звик у здобутках своєї праці плекати добро для людей. Таким він завжди був у мирному житті. Таким запам’ятали свого товариша з позивним «Ден» і його бойові побратими.

Адже вже у перший день повномасштабного вторгнення ворога на українську землю Денис Небрат став до лав Збройних Сил України на захист своєї Батьківщини в рядах 135-го окремого батальйону Територіальної оборони. За час понад дворічної запеклої боротьби з російськими окупантами він отримав чимало поранень, зазнав контузії та втратив кілька пальців. Та це його не зупинило і відважний захисник України «Ден» знову став у стрій. Він знову безстрашно гнав ворога з рідної землі, звільняючи її від лютих окупантів.

Та у березні 2024-го, рятуючи пораненого побратима, «Ден» потрапив під мінометний обстріл… Відважного Героя земляки з великими почестями поховали на Миронівщині.

За мужність і вірність військовій присязі,  в жовтні 2023-го Дениса Небрата було відзначено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – ВІЧНА СЛАВА!