Урочисте підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку

Дата: 17.10.2019 11:34

Фото без опису16 жовтня з ініціативи Людмили Ганушевич та за підтримки виконуючої обов’язки міського голови Крістіни Чорнетької і депутата Київської обласної ради Руслана Олександровича Кузьменка в приміщенні Ржищівського міського Будинку культури відбулося підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Мальовничі куточки Ржищівської громади-2019».

На заході були присутні учасники, що виявили бажання взяти участь в даному конкурсі. Всі присутні мали можливість оглянути виставку дитячих художніх робіт, а також поринути в художню палітру в якій кристалізується внутрішній світ дитини, звучать кольори глибоких почуттів.
Для оцінки конкурсних робіт було створено журі, до складу якого залучено організаторів конкурсу та фахівців художньої справи: заслуженого художника України Сергія Дуплія та художників громади: Людмилу Ганушевич, Віру Вертиленко, Віталія Кітика та Олександра Островського.

Ці люди знають як завдяки пензлю або мастихіну передати на холсті, душевні переживання, красу навколишнього світу, донести до людей, свої ідеї.

Виконуюча обов’язки міського голови Крістіна Чорненька разом із членами журі та організаторами конкурсу вручили учасникам конкурсу дитячого малюнку дипломи та подарунки, а саме:

Нагороди отримали 10 переможців онлайн голосування. До церемонії нагородження було запрошено ініціатора конкурсу, підприємця з подарунками, художницю Ржищівської ОТГ Людмилу Ганушевич.
Свою симпатію разом із нагородами висловила підприємець: господиня ресторації «Бітте Редіш», справжній цінитель художнього мистецтва Світлана Редька, яка на свій смак обрала три художні роботи та нагородити власників цих робіт і це: Софія Москаленко; Анастасія Кубіцька; Ксенія Ульяновська.

Також приз глядацьких симпатій від господині банкетного «Залу щасливих подій» Альони Ярко отримали: Діана Загородня; Ангеліна Тріщун; Марія Овсієнко.

Художниця Оксана Донець, власниця студії «Art kids» подарувала запрошення на майстер-клас трьом учасникам -це: Юрій Пасічний; Єва Мурадян; Ілля Адаменко.

Жителька громади Надія Овсієнко виявила бажання вручити свої подарунки учасникам, художніх творів, які її дуже вразили, їх отримали: Аліна Животенко; Назар Якубовський; Данило Терещенко; Ярослав Шепета; Єва Мурадян; Єва Чабан, Анастасія Чернуха; Софія Москаленко; Назар Литовченко; Яків Бутчик; Тетяна Папіженко.

І нарешті нагородження переможців за результатами професійного журі. Ці переможці отримали стипендію від Депутата Київської обласної ради - Руслана Кузьменка.
У віковій категорії: молодша група - учні 1-4 класів, дипломи отримали:
1 місце - Марія Павлюченко; 2 місце - Михайло Ткаченко; 3 місце -Єва Мурадян
У віковій категорії: середня група - учні 5-7 класів, дипломи отримали:
1 місце -Тетяна Папіженко; 2 місце - Вєроніка Шкляр;3 місце - Арістарх Соміков.
У віковій категорії: старша група - учні 8-9 класів, дипломи отримали:
1 місце - Єлизавета Задорожня; 2 місце - Аліна Купчук; 3 місце - Софія Габельченко.

Ведуча конкурсу – начальник відділу культури і туризму побажала всім учасникам здоров’я, натхнення, нових вражень для створення нових шедеврів.
Пізніше учасники конкурсу були запрошені на солодку гостину!

ІНФО: Відділ культури і туризму