Ржищівський інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував свій перший день народження

Дата: 21.10.2019 13:44

Фото без опису18 жовтня відбулося свято з нагоди річниці з дати відкриття центру для діток з особливими освітніми потребами. Колектив закладу разом організували для своїх діток справжнє свято:)

Ржищівський інклюзивно-ресурсний центр було створено у 2108 році за підтримки Київської обласної державної адміністрації, Ржищівської міської ради, Фонду Руслана Кузьменка, заводу «Радіатор», Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму.

Виконавчий комітет Ржищівськоі міської ради дякує всім, хто долучився до створення центру. Сьогодні завдяки роботи центру є беззаперечні результати роботи з дітками з особливими освітніми потребами, які не сидять вдома, а навчаються та розвиваються в соціумі серед інших діток та не відчувають себе закритими від світу. Багато проблем вдалося виявити на початковій стадії, з ними працюють та намагаються виправити.

Бажаємо колективу Ржищівського інклюзивно-ресурсного центру успіхів у роботі, досягнень високих результатів, щасливих та усміхнених діток!

Фото: редакція газети «Ржищівський вінок»