Київська область, Обухівський район

Вітаємо призерів змагань з боротьби сумо

Дата: 21.10.2019 19:38
Кількість переглядів: 507

Фото без опису19 та 20 жовтня 2019 в Переяслав-Хмельницькому відбувся кубок Київської області з боротьби сумо серед дорослих ( в рамках відбору збірної команди на участь в кубку України в Полтаві 25-27.10) та юніорів у вагових категоріях до 30, 35, 40 и 50 кг.
Вихованці Ржищівської ДЮСШ впевнено демонстрували свої навики та вміння під час борцівських сутичок.
Чемпіоном у вазі до 77 кг серед дорослих став 17-річний Ляшенко Дмитро (студент РІПТ), впевнено перемігши старших суперників, срібним призером став Сліпцов Роман (студент РІПТ) у ваговій категорії до 60 кг.
Серед юнаків у своїх вагових категоріях бронзові нагороди отримали: Кошкін Дмитро (Піївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сапаєв Шахрух (Ржищівська ЗОШ І-ІІ), Ткачук Артем, Глобан Владислав (Ржищівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені О.Кошового); срібну медаль виборов Сапаєв Есет (Ржищівська ЗОШ І-ІІ ступенів) і чемпіоном став Катеринич Ігор (Ржищівська ЗОШ І-ІІ ступенів).
Високі результати спортсменів - це ще і результат роботи тренера-викладача Ржищівської ДЮСШ Михайла Хозлу.

ІНФО: Відділ освіти