Випуск 03 від 08.11.2019

Дата: 11.11.2019 08:37

У випуску:
1. Не відбулася чергова сесія. Відбулася зустріч депутатів і громади. 10 листопада у Ржищеві відбудеться Народне віче.
2. Минули 75 роковини з Дня визволення України від нацистських окупантів. У Ржищеві відбувся урок пам’яті та покладання квітів.
3. У громаді кипить робота: у Ржищеві за минулий тиждень розпочато реконструкцію водопостачання і будівництва амбулаторії, було встелено тротуари та нанесено нову розмітку.
4. Розпочато асфальтування вулиці Нова у Юшках та Троїцької у Ржищеві та Підгірної у Півцях.
5. У Півцях виконано освітлення двох вулиць, а на території школи зрізано аварійні дерева.
6. Відбулося навчання за Європейською програмою U-lead, а тим часом ремонт триває у будівлі ЦНАПу триває і вдень і вночі.
7. У Дніпро випустили 27 тисяч товстолобиків. Зариблення відбулося за ініціативи підприємців.
8. Озеленення центральної вулиці Ржищева - рослини надав Володимир Крезуб
9. У Ржищеві вітали працівників соціальної сфери.
10. 70 дітей з усієї громади зібралися на святкування Хелловіна.
11. У Ржищеві депутат міської ради у нетверезому стані з погрозами прийшов до іншого депутата.
12. На Панорамній у Ржищеві відбулася зустріч представників влади і громади – відзначали нову дорогу.