День Гідності і Свободи

Дата: 19.11.2019 16:34

Фото без описуЗ нагоди  Дня Гідності і Свободи 19 листопада 2019 року о 12.30 годині відбулося покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні за участі виконуючої обов`язки міського голови Крістіни Чорненької, начальника відділу культури і туризму Олени Пасеки, начальника відділу молоді та спорту Оксани Акутіної,  директора КЗ «Ржищівська публічна бібліотека» Олени Старкіної та працівників виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

До організації заходу були залучені шкільна і студентська молодь та громадськість міста. Після церемонії покладання у Ржищівському міському Будинку культури, проведено тематичне зібрання “Україна – гідна свободи!”, в якому взяла участь вищезгадана делегація.

У Ржищівському міському будинку культури начальник відділу молоді та спорту Оксана Акутіна з учнями та студентською молоддю провели кінолекторій з переглядом документального фільму: ”Невидимий батальйон”.

Після перегляду фільму відбулося обговорення з волонтеркою, учасницею невидимого батальйону Мариною Лазаренко.

Проведення заходу сприяло згуртуванню громади, вихованню   у громадськості почуття гідності та єдності.