Звітно-виборча конференція організації ветеранів Ржищівської отг

Дата: 21.11.2019 10:27

2Фото без опису0 листопада 2019 року в приміщенні міського Будинку культури відбулась звітно – виборна конференція організації ветеранів міста Ржищева.
Конференція пройшла при активній участі делегатів, які після звітної доповіді голови ради ветеранів Моргун Л.М. і голови ревізійної комісії Витищенко В.О., у своїх виступах схвалили діяльність ради ветеранів за звітний період і внесли пропозиції щодо покращення роботи новообраної ради організації ветеранів Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади.
До складу новообраної ради ветеранів ввійшли пенсіонери міста, представники відділів і управлінь міської ради, голови ветеранських організацій старостинських округів Ржищівської ОТГ.
Головою ради організації ветеранів Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади обрали Моргун Л.М., секретарем – Трищун Н.М.