«Казкотерапія як інноваційна здоров’язбережувальна технологія у просторі сучасної школи». Майстер–клас учителя початкових класів Піївської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Гапон Антоніни Григорівни

Дата: 27.11.2019 22:03

Керівник майстер-класу Антоніна Григорівна представила власний досвід використання здоров’язбережувальних технологій.

В процесі інтерактивного спілкування учасники виконали і опрацювали творчі вправи: «Паросток добра» , «Встанови відповідність», «Гра для будь –якої компанії», «Намалюй свою злість», «»Торбинка для злості», «Чарівні кульки», «Подушечка для злинок»

Учасники майстер - класу також мали нагоду ознайомитися з новою арт – терапевтичною методикою «Ранголі», яку презентувала  соціальний педагог Мироненко Ірина Володимирівна

Чернявська Вікторія Василівна, працівник Піївської ЗОШ І-ІІІ ст., провела практичне заняття «Миловаріння», під час якого педагоги власноруч виготовили  ароматне мило – сувенір.

Незвичайні види діяльності заохочували педагогів до творчості, викликали зацікавленість та бажання використовувати їх в практичній діяльності. Учасники майстер-класу щиро дякують керівникові майстер –класу,  адміністрації та колективу Піївської школи за гостинність, організацію роботи ,  за новий досвід та море позитивних емоцій.