Історія успіху – 2019: Ржищівська об’єднана територіальна громада

Дата: 28.11.2019 13:25

Фото без описуМешкаці Ржищівської ОТГ розказують про найбільші здобутки та успіхи своєї громади у інфраструктурі, фінансовій сфері, сільському господарстві тощо.

Фінансовий портал Maanimo проводить масштабний проект «Історії громад: успіх-2019», присвячений реформі децентралізації. Ми хочемо розповісти найцікавіші історії успіху українських ОТГ і сьогодні публікуємо історію успіху Ржищівської ОТГ, що в Київській області.

До складу ОТГ входять місто Ржищів, с.Пії, с.Липовий Ріг, с.Балико-Щучинка, с.Уляники, с.Гребені, с.Юшки, с.Півці, с.Онацьки, с.Яблунівка. Кількість населення – 10 035 чол.Чорненька Крістіна Іванівна

Чорненька Крістіна Іванівна, виконуюча обов’язки Ржищівського міського голови, секретар ради, депутат Ржищівської міської ради Київської області VII скликання. Народилася  22 липня 1980 року у м. Горлівка Донецької області. Освіта вища, у 2005 році закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом, правознавство, спеціальність «Комерційне та трудове право». З червня 2016 року і по даний час – секретар Ржищівської міської ради VII скликання, виконуюча обов’язки міського голови.

Ржищівська міська об’єднана територіальна громада утворена 23 серпня 2018 року внаслідок приєднання п’ятьох сільських рад, та була першою громадою в Україні, утвореною шляхом приєднання сільських населених пунктів з різних районів до міста обласного підпорядкування.

Бюджет Ржищівської ОТГ у 2019 році складає 104,5 млн., з них власні доходи 48,4 млн. грн. (для порівняння: у 2018 р. – 71,7 млн, з них 26,6 власні доходи).

Протягом року були успішно реалізовані наступні проекти:

• Створення Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами;
  • Створення Центру первинної медико-санітарної допомоги;
  • Придбання комунальної техніки (міський автобус, трактор для догляду за стадіоном, автовишка);
  • Ремонт доріг на території громади (капітальний, ямковий, «господарським методом») загальною площею 8932 м.кв.

Ремонт дороги

Плани на майбутнє:

Виконання першого етапу Плану реалізації Стратегії розвитку Ржищівіської міської ОТГ. Зокрема:

• відкриття ЦНАП;
  • будівництво амбулаторії первинної медицини;
  • реконструкція системи водопостачання у м.Ржищеві;
  • капіталний ремонт (санація) Піївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • ремонт доріг на території громади.

Джерело: https://news.maanimo.com/uk/gromady/istoriya-rzhishhivska-otg-28506