Про сплату земельного податку

Дата: 03.12.2019 08:27

Шановні мешканці м.Ржищів, які є власниками  земельних ділянок, до водимо до Вашого відома, що квитанції на сплату земельного податку з фізичних осіб за 2019 рік Ви можете отримати в міському фінансовому управлінні Ржищівської міської ради за адресою: м.Ржищів, вул.Соборна, 48, 2-й поверх.

В разі, якщо протягом останніх років Ви не отримували квитанції на сплату земельного податку з фізичних осіб, просимо Вас звернутися до міського фінансового управління Ржищівської міської для звірки даних. При собі мати документи на землю (акти приватизації, витяги), ідентифікаційний номер власника земельної ділянки, документи, що дають право на пільгу (в разі наявності).

Телефон для довідок (045-73) 2-12-53

Міське фінансове управління Ржищівської міської ради