Громадське обговорення програми соціально-економічного розвитку Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Дата: 10.11.2019 09:36

На основі Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади підготовлено Програму соціально-економічного розвитку Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, яка конкретизує завдання та заходи у рамках цілей та пріоритетів. Розроблення Програми здійснювалось з дотриманням таких принципів: об'єктивність, обґрунтованість, доцільність, відкритість, прозорість, ефективність. За результатами розгляду відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Ржищівської міської ради, Київської обласної державної адміністрації Програма буде винесена на розгляд Ради в грудні 2019 року.

Бажаючі долучитись до обговорення можуть надати свої пропозиції до 10 грудня 2019 року у  відділ економіки промисловості, траспорту, зв'язку та комунальної власності виконавчого комітету  Ржищівської міської ради  за адресою: м.Ржищів, вул.. Соборна,22, каб.№7 , тел..2-17-05 або на ел.пошту: vikonkom@ukr.net

За інф. відділу економіки промисловості, траспорту, зв'язку та комунальної власності

Проект Програми соціально-економічного розвитку
Ржищівської міської  об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік