Гральні заклади закрито!

Дата: 27.12.2019 09:51

З 2009 року діє закон "Про заборону грального бізнесу в Україні". Результати цієї заборони призвели до того, що гральні заклади почали працювати за тіньовими схемами.

20 грудня 2019 року Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про боротьбу з незаконним гральним бізнесом, який працював під виглядом розповсюджувачів державних лотерей. Того ж дня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав доручення Нацполіції до 16 години 20 грудня припинити функціонування гральних закладів.
Спільними діями поліції та місцевої влади в місті Ржищів демонтовано 4 вивіски зовнішньої реклами гральних закладів під виглядом державних лотерей. Наразі заклади припинили свою діяльність.

Крім того, правоохоронці закликають громадян негайно повідомляти на лінію 102, якщо виявлять,що гральні заклади працюють попри заборону.