Урочисте відкриття Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового після санації приміщення

Дата: 27.12.2019 16:21

Сьогодні, 27 грудня 2019 року, в напередодні Нового року, відбулось урочисте відкриття Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового після санації приміщення.

Фото без опису

Зараз, дивлячись на світлі теплі класи, яскраві коридори, не віриться, що 3 роки тому все виглядало інакше: будівельники працюють, техпрацівники миють підлогу під час кожного уроку, щоб було менше пилу, за вікном кріплять мінеральну вату, постійно привозять будівельні суміші... Протягом цих років ми продовжували в звичному режимі освітній процес, брали участь у всіх конкурсах, олімпіадах, та ще й виборювали призові місця. А всі труднощі ми зуміли подолати завдяки організації, допомозі, активній підтримці та умілому керівництву наших добрих друзів: депутата Київської обласної ради Кузьменка Р.О., в.о. міського голови Чорненької К.І., начальника відділу освіти Горбенко Н.Б., керівників та студентів РІПТ, будівельників заводу "Радіатор 2006" і їх бригадира Броля І.І. та всіх небайдужих людей. Завдяки їх керівництву, підтримці, роботі ми маємо тепле, світле, яскраве приміщення, де приємно здобувати знання учням та навчати їх нам, вчителям. Щиро дякуємо всім, хто долучився до процесу.

Бажаємо вам міцного здоров'я, миру, злагоди, благополуччя, достатку. Нехай Господь благословляє всі ваші починання, а добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею.

Педагогічний та учнівський колектив
Ржищівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового.