З 1 січня  розпочалася  кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2019 року

Дата: 08.01.2020 15:20

Фото без опису

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області  повідомляє, що порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи визначений ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (із змінами і доповненнями). При декларуванні доходів у поточному році застосовується майнова декларація затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859у редакції від 25.04.2019 № 177.

Для заощадження часу радимо подавати декларацію в електронному вигляді за допомогою сервісу ДПС України «Електронний кабінет», у якому декларація частково заповниться автоматично, на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Звертаємо увагу платників, що граничні строки подання декларації про майновий стан і доходи:

- для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31.12.2020 ;

- для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року).

Білоцерківське управління