Свято Водохреща у Ржищеві

Дата: 20.01.2020 14:01

Фото без опису

19 січня відзначалося свято Богоявлення та Хрещення Господнього. Вважається, що вода цього дня має особливу цілющу силу. Тож освятити воду та спільно пригадати євангельську історію хрещення Ісуса цього дня прийшли сотні вірян. Служителі Ржищівської Троїцької церкви, протоієрей о.Михаїл та ієрей о.Георгій, провели службу та чин освячення води на березі Дніпра. Велике освячення води на Співочому полі провели також священослужителі Православної Церкви України - о. Юрій (с.Кадомка) та о. Богдан (с.Стайки).

Святкові богослужіння розпочалися у храмах міста ще напередодні. Адже 18 січня відзначається Хрещенський святвечір. Тому освятити воду та помолитися на службі можна було ще напередодні свята.

Всі віряни, від старого до малого, з превеликим задоволенням приймали вітання, добрі побажання та були щедро окроплені освяченою водою з вірою в мир та добробут на нашій славній ржищівській землі і по всій Україні.
Під час проведення святкової літургії на березі чергували медичні працівники та рятувальники.

За матеріалами відділу культури і туризму