У Юшках відбувся тематичний захід до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2020 17:31

Фото без опису
1 січня в сільському клубі с.Юшки відбувся тематичний захід "Навіки разом" на відзначення Дня Соборності України, який підготувала завідувач клубу Калічко О.М. В ході заходу до жителів села звернувся в.о.старости Василенко В.В. та привітав зі святом українського державотворення, розповів про перспективи розвитку с.Юшки відповідно до Програми соціально-економічного розвитку Ржищівської міської ОТГ.
Головний спеціаліст відділу культури і туризму Леляк Л.П. розповіла присутнім про передумови та здійснення заходів щодо Соборності України та прочитала власну поезію "Мій Ржищеве". До привітань долучиламя поетеса Антоніна Гармаш-Литвин, дружина покійного кобзаря Литвина В.С., його авторські пісні про Україну прозвучали в ході заходу. Взявшись за руки в ланцюг єдності, присутні заспівали Гімн України. Юшківці запросили гостей відвідати новозбудований храм, який відкриється в цьому році на День села, 19 серпня.

ІНФО: Відділ культури і туризму