Чергове засідання колегії відділу освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

Дата: 22.01.2020 17:41

Фото без опису

21 січня 2020 року відбулось чергове засідання колегії відділу освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

На засіданні колегіального органу були присутні працівники відділу освіти та методичного кабінету, керівники закладів загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти

Колегія розглянула наступні питання:

- Про підсумки організації підвезення учнів та вихованців закладів освіти у 2019 році.

- Про виконання плану роботи та засідань колегій відділу освіти в 2019 році.

- Про реалізацію національно-патріотичного виховання в закладах освіти громади.

- Про діяльність адміністрацій закладів освіти громади, щодо дотримання норм охорони праці, безпеки життєдіяльності та протипожежної безпеки учасників освітнього процесу.

- Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році та завдання  по підготовці здобувачів повної загальної середньої освіти до складання зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

За підсумками обговорення вищезазначених питань прийняті відповідні рішення.

По закінченню колегії з керівниками закладів освіти проведено робочу нараду з розгляду організаційних питань:

- про охоплення дошкільною освіти дітей громади;

- про результати анкетування батьків, щодо організації харчування в закладах освіти громади.;

- про вжиття заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ;

- про профорієнтаційну роботу в ЗЗСО.

- про етапи впровадження програм-передумов, передбачених системою НАССР.