Фото-конкурс в стилі “LOVE is...” з нагоди Дня усіх закоханих

Дата: 06.02.2020 16:19

Фото без опису
Пані та панове, ви кохані? Закохані? У вас метелики у животі, чи можливо – нове життя? Сфотографуйте це, та надішліть нам!

Напередодні найромантичнішого дня у році – День усіх закоханих, Св. Валентина день, ми оголошуємо новий фото-конкурс в стилі “LOVE is...”.

Любов – це

Коли рідна людина поруч, це ваша дитина, ваше весілля, романтичний вечір, відпочинок удвох чи всією родиною, а можливо для вас любов – це, коли усі рідні поруч, і ви щасливі!

Напишіть про це нам, і поділіться фото.

Фотоконкурс стартує сьогодні6 лютого. Свої світлини підпишіть, починаючи зі слів “Любов – це…” і надсилайте нам на пошту (vk_ss@ukr.net).

Збираємо фотографії протягом тижня, до 12 лютого.

Голосування за кращу світлину триватиме 13 лютого протягом дня (до 24:00 години) на сторінці "Ржищівський міськвиконком" на Фейсбук.

Наступного дня, буде підбиття кількості голосів. Усі учасники отримають подарунки, а ті, чиї фото назбирали найбільше голосів – отримають СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ.

На Конкурс не допускаються фото-роботи, запозичені з інших джерел (фото-хостинги, соціальні мережі тощо);

Всі фотографії, які надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

• Цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів.

• Колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

• Якщо учасники конкурсу не володіють технічними можливостями для відправки робіт, то в терміни прийому робіт на конкурс надають свої фото-роботи на будь-якому доступному носії за адресою: м. Ржищів, вул.Соборна,22,каб №3.