Позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 10.02.2020 13:16

Фото без опису
10 лютого відбулося позачергове (2) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, яке пройшло під головуванням заступника міського голови Ю.Г.Терещенка. Участь у засіданні взяли 11 членів виконкому.

На порядку денному було 8 проєктів, які потребували термінового вирішення. Зокрема, це  розгляд проектів рішення, що стосуються захисту прав дітей (надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення опіки/піклування), організацію та проведення на території м.Ржищева призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року та встановлення тарифу на теплову енергію, що виробляється та постачається фізичною особою-підприємцем Остапенком О.К. у м.Ржищеві.

Дані проєкти було детально розглянуто, всі рішення схвалено. Тариф для 2 групи (бюджетні організації та установи) встановлено у розмірі 1694,11 грн./Гкал.