Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів опорних закладів освіти Ржищівської міської ради

Дата: 14.02.2020 11:43

Фото без опису
12 лютого відбувся конкурс на заміщення вакнтних посад директорів ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» та ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради. Такий конкурс проводився вперше.

Відповідно до рішення Ржищівської міської ради від 20 грудня 2019 року № 2373-79-07 «Про створення Ржищівського освітнього округу в межах Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади» в громаді утворилися два опорні заклади. Тому згідно Закону України «Про освіту» відділом освіти 14 січня 2020 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників опорних закладів освіти "Ржищівський ліцей «Лідер" та «Ржищівська гімназія «Гармонія».

Конкурс проходив відкрито відповідно вимог чинного законодавства. До складу конкурсної комісії ввійшли представники батьківського самоврядування, педагогічного колективу, відділу освіти, засновника та громадських організацій.

Конкурсний відбір здійснювався за такими критеріями:

- знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Всі кандидати на посади показали високий рівень знань та перспективні плани розвитку опорних закладів.

Відповідно до Положення про конкурс, за результатами набраних балів конкурсна комісія визначила переможців конкурсного відбору кандидатур на заміщення вакантної посади керівника ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» Ржищівської міської ради Київської області Любич В.М. та ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія» - Федорченко Н.В.

Бажаємо новообраним керівникам упіхів у втіленні всіх запланованих заходів щодо розвитку закладів.