Відбувся відкритий кубок міста Ржищева по футзалу серед ветеранів, присвячений учасникам бойових дій

Дата: 18.02.2020 09:25

Фото без опису
15 лютого 2020 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи (ФОК) відбувся відкритий Кубок міста Ржищева по футзалу серед ветеранів, присвячений учасникам бойових дій. На змагання подали заявки 4 команди, прибули на змагання 3 команди: ФК "Олімпія" село Северинівка Таращанського району, ФК "Світл
окомплект"смт Ставище та ФК ветеранів Ржищівської ОТГ.

З вітальним словом виступили гості, які прибули на змагання, а саме: Джужик Леонід Петрович, депутат Київської обласної ради, Твердохліб Андрій Олегович, директор ФК»Любомир» смтСтавище, учасник бойових дій війни в Афганістані –Кохановський Микола Миколайович та головний суддя Отькаленко Микола Борисович. Після жеребкування відбулися командні ігри. За результатами ігор маємо наступні результати:

• 1 місце- ФК ветеранів Ржищівської ОТГ
  • 2 місце- ФК»Олімпія» село Северинівка
  • 3 місце- ФК»Світлокомплект» смт Ставище.

Вітаємо учасників команд, які виявили бажання взяти участь у змаганнях з футзалу серед ветеранів, присвячений учасникам бойових дій .

ІНФО: Відділ молоді та спорту