Повідомленняпро початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детального плану території для будівництва індивідуального гаражу по вул. Київський Шлях в м. Ржищів Київської області»

Дата: 21.02.2020 13:41

З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  громадське обговорювання під час розробки містобудівної документації «Детального плану території для будівництва                    індивідуального гаража  по вул. Київський Шлях в м. Ржищів Київської області»

Детальний план території розробляється для визначення  функціонального призначення                      та параметрів забудови окремої земельної ділянки в м. Ржищеві, по вул. Київський Шлях  з метою будівництва фізичною особою Захарченко Сергієм Івановичем  індивідуального гаражу по вул. Київський Шлях в м. Ржищеві, Київської області. Дана земельна ділянка  загальною площею 0,01 га  відноситься до земель не наданих у користування і власність та розташована у секторі комунальних підприємств. Зазначена ділянка обмежена : з північного боку- орендована нежитлова будівля, яка перебуває в оренді гр. Захарченко А.Л. для влаштування шиномонтажу; зі східного , західного та південного боку – землі комунальної власності Ржищівської міської ради ;

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Розробник містобудівної документації – КП «Бюро архітектурного проектування та технічної інвентаризації будівель та споруд» , провідний архітектор О.С. Іванченко

Підстава для розроблення – Рішення Ржищівської міської ради Київської області                        № 2392-79-07 від 20.12.2019 р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вул. Київський Шлях в м. Ржищів Київської області»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів – Терещенко Юрій Григорович , начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ржищівської міської ради – Корденко Ірина Валеріївна.

Детальний план території по вул. Київський Шлях  передбачає:

у відповідності до завдання на проектування в даному проекті розглядається територія,  яка знаходиться  в центральній   частині міста Ржищів по вул. Київський Шлях на якій планується розмістити індивідуальний гараж розміром 10,0х 6,0 м ;

• площа території що проектується – 0,01 га
  • площа забудови 0,0067 га
  • площа твердого покриття – 0,0033 га

Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів.

Затвердження проектів містобудівної документації є основою для визначення вихідних даних для:

• Уточнення містобудівних умов та обмежень;
  • Проведення містобудівних розрахунків у разі намірів щодо забудови або зміни допустимого  виду використання принципів архітектурної композиції забудови;
  • Формування принципів архітектурної композиції забудови;
  • Визначення доцільності , обсягів, послідовності забудови;

Детально ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на офіційному сайті Ржищівської міської ради. Крім того  містобудівна  документація буде розміщена на інформаційному стенді на другому поверсі приміщення міської ради в кабінеті №12 – відділу містобудування, архітектури  та земельних відносин, тел. 2-11-77, з 20 лютого 2020 р. по 20 березня 2020 р. з 8-30 год . до  17-00 год. (понеділок-четвер) , з 8-30 год до 16-00 год (п’ятниця) за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22.

Пропозиції надаються до виконавчого комітету   Ржищівської міської  ради  у письмовій формі до 20 березня 2020 р. за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  4. Представники органів самоорганізації населення , діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. Народні депутати України, депутати Ржищівської міської ради;
  1. Пропозиції надаються за формою (в додатку № 1  до повідомлення).
  2. Пропозиції подані особами не визначеними пунктом 7 цього повідомлення , або подані після встановленої дати  20 березня  2020 р. залишаються без розгляду.
  3. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства , будівельних норм, державних стандартів та правил.
  4. Оприлюднення результатів розгляду пропозицій  громадськості до проекту містобудівної документації відбувається шляхом   проведення  інформаційного заходу                    в приміщенні Ржищівської  міської  ради  23 березня 2020 р. о 14-00 год.  та  на офіційному сайті Ржищівської міської ради .
  5. Графічна частина до цього повідомлення містить зображення :«План існуючого використання території. Схема планувальних обмежень» , «Проектний план ділянки».

Начальник відділу містобудування, архітектури

та земельних відносин                                                                                              І.В. Корденко