Виписка з наказу № 6 від 20 січня 2020 року "Про списання з балансу багатоквартирних житлових будинків"

Дата: 25.02.2020 13:26

ВИПИСКА З НАКАЗУ  № 6

від 20 січня 2020 року

Про списання з балансу багатоквартирних

житлових будинків

Відповідно до п.4 «Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 20.04.2016 р. №301 та виконання вимог Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію зі списання з балансу підприємства багатоквартирні будинки у складі:

Голова комісії:  директор  КП «Ржищівжитлосервіс»       Войтенко В.М.

Члени комісії:

Головний бухгалтер КП«Ржищівжитлосервіс»                   Борщова В.Л.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

Терещенко Ю.Г.

Начальник юридичного відділу                                          Пархомець Н.А.

Начальник відділу ЖКГ та роботи з ОСББ                        Дідиченко В.В.

2. Залучити до роботи комісії уповноважену особу від співвласників будинків.

3. Новоствореній комісії розпочати процедуру списання після оприлюднення даного наказу на сайті Ржищівської міської ради та шляхом оголошення на кожному конкретному будинку, який підлягає списанню.

4. Комісії підготувати акти про списання багатоквартирних будинків з балансу підприємства, а голові комісії подати дані акти на погодження виконавчому комітету Ржищівської міської ради.

5.Якщо у будинку є неоформлені у власність квартири(неприватизовані), то такі квартири окремо беруться на баланс, а право власності на них реєструється в установленому законом порядку, а дії зазначаються у акті про списання.

6. Головному бухгалтеру провести списання  з балансу підприємства житлові будинки в кількості  20 штук згідно Закону України «Про бухгалтерський облік  та фінансову звітність в Україні».

7. Після завершення процедури списання багатоквартирних будинків, представник мешканців конкретного будинку має право отримати копію акту списання з балансу будинку, за його письмовим зверненням.

Директор                           (підпис)                                        Войтенко В.М.