Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Дата: 25.02.2020 13:43
Кількість переглядів: 527

Фото без опису
25 лютого 2020 року особовим складом 20 державною пожежно-рятувальною частиною (м. Ржищів, Кагарлицького району)  4 ДПРЗ   ГУ ДСНС України у Київській області (м. Обухів ) була проведена громадська акція „Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Рятувальники завітали до «ДНЗ Сонечко» який знаходиться в м. Ржищів по вулиці Соборна, 30.

  Розпочалося навчально-виховне дійство з бесіди про правила пожежної безпеки. Співробітники ДСНС у лаконічній та доступній для малюків формі розповіли про основні види небезпек у побуті, під час прогулянки на вулиці та відпочинку біля води та у лісі, як їм запобігти та уберегтися від них.

   Діти були ознайомлені з професією рятувальника їм було представлено спеціальні захисні костюми, засоби індивідуального захисту органів шкіри, дихання та зору, які знаходиться на озброєнні підрозділу.

Була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з питань поводження на воді, правила експлуатації електро-нагрівальних приладів в побуті, та поводження з вогнем. Було вручено персоналу закладу та дітям розяснювально-профілактичні листівки.

Дітей  детально проінформували з правилами поведінки та дії під час знаходження вибухо-небезпечних або підозрілих предметів.

 

Оперативну інформацію підготував:

Начальник  20 державної пожежно-рятувальної

частини (м. Ржищів, Кагарлицького району)

 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України

у Київській області (м. Обухів) 

майор служби цивільного захисту                                  Тарас ШЕВЧЕНКО

«25» лютого 2020р.

 

 

Контактний телефон

(+380678860995)« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора