Презентація онлайн-платформи з просторового планування територій

Дата: 25.02.2020 15:29

20 лютого 2020 року  відбулась презентація онлайн-платформи з просторового планування територій http://hromada.canactions.com/, яка відображає результати реалізації освітньої програми "Інтегроване просторове планування для JNU", що була впроваджена CANactions School за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

В ході презентації присутніх було ознайомлено з онлайн інструментом планування території. На прикладі Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади було показано просторову концепцію розвитку, коротко ознайомлено глядачів з стратегічними напрямками громади та застосуванням концепції розвитку у реальному житті. Від Ржищівської ОТГ участь приймала  Михайловська Ірина.