Моніторинг системи шкільного харчування в ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія"

Дата: 02.03.2020 13:28

Фото без опису
На виконання спільного наказу Держпродспоживслужби Головного управління держпродспоживслужби в Київській області та Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2020 року № 1911-ОД/46 «Про проведення моніторингу системи шкільного харчування», з метою аналізу системи шкільного харчування 02 березня 2020 головним спеціалістом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кагарлицького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Іванчук Інгою Вадимівною та головним спеціалістом відділу освіти Ткачук Мирославою Дмитрівною, проведено моніторинг системи шкільного харчування в ОЗО "Ржищівська гімназія "Гармонія". Відповідно до переліку питань для виявлення відповідних проблем системи шкільного харчування, затверджених наказом, складено відповідний акт та надано відповідні рекомендації.