Онлайн-аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

Дата: 05.03.2020 09:40

Фото без опису
Кабінетом Міністрів України запроваджуються онлайн-аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, які дозволять обслуговувати потенційних надрокористувачів, що звертаються з метою отримання спеціальних дозволів на користування надрами до Державної служби геології та надр України.

Інвестиційний атлас надрокористувача – зручний спосіб отримати інформацію про об’єкти, відповідно до видів корисних копалин, які поділено за наступними категоріями:

• Вуглеводнева сировина;
  • Металічні корисні копалини;
  • Неметалічні корисні копалини;
  • Підземні води;
  • Горючі тверді корисні копалини;
  • Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість. Мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку.

З графіком роботи Єдиного вікна надрокористувача можна ознайомитись на сайті Державної служби геології та надр України в розділі «Надрокористування» за посиланням: http://www.geo.gov.ua/yedine-vikno/.

Департамент екології та природних ресурсів

Київської обласної державної адміністрації