Запрошення до участі у Школі організацій з розвитку підприємництва (1-й компонент: "Розвиток через співпрацю")

Дата: 05.03.2020 10:02

Фото без опису
Школа має на меті формування нових та розвиток існуючих організацій з розвитку підприємництва у невеликих містах та ОТГ. Завдяки програмі, організації зможуть краще розуміти та професійно представляти інтереси малого та середнього бізнесу, працювати над активним залученням підприємців до місцевого економічного врядування, налагодженням діалогу між владою та підприємцями та покращенням місцевого бізнес-середовища.

Учасниками Школи можуть стати:
- неурядові організації з розвитку підприємництва (наприклад: бізнес-асоціації, спілки, клуби підприємців), або ініціативні групи, що прагнуть ними стати протягом року, які працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, розбудови зв’язків для малого та середнього бізнесу у містах/ОТГ з населенням до 100 тисяч осіб.

Учасники отримають:
- інтенсивну навчальну програму від провідних тренерів,
- індивідуальну менторську підтримку для розробки стратегій розвитку та втілення власних ініціатив,
- платформу для обміну досвідом та налагодження зв’язків,
- можливість залучити грантову підтримку до $7,000 на реалізацію власної ініціативи для місцевого розвитку.

Заявки приймаються до 17 березня 2020 року.

Більше інформації про програму за посиланням
bit.ly/shkola_orp.

Будь ласка, звертайтесь з питаннями за електронною поштою
shkola.orp@gmail.com або телефоном +38 (050) 729 7075.