Святковий концерт "Весна на Ярмарковій вулиці"

Дата: 06.03.2020 13:53

Фото без опису
8 Березня - це свято весни, чарівності, краси, ніжності, свято всіх жінок, жінки­ матері – берегині сімейного вогнища, жінки­ дружини – вірної супутниці на життєвому шляху, жінки ­трудівниці – дбайливі господині, сестри, доньки.
Його з нетерпінням чекають і дівчатка, і жінки. Це прекрасна можливість іще раз нагадати, що вони – найчарівніші та найпрекрасніші.

З цього приводу в Ржищівському міському будинку культури організували святковий концерт, на якому взяли участь талановиті ВІА “GARBUZ-DAND”, керівник Олена Пасека, народний аматорський ансамбль танцю  “Дивосвіт”, керівник Тетяна Дудич, ансамбль танцю “Версаль”, керівник Анна Калініченко, ансамблю танцю “Body Flighte”, керівник Ірина Рогозовець, викладачі та учні Ржищівської дитячої музичної школи, директор Любов Капішон, Ірина Василенко, завідувач Уляницького сільського клубу, Анна Дзюба, учениця будинку дитячої та юнацької творчості, Олена Пасека, начальник відділу культури і туризму,  вокалісти  Анна Шевченко та Ірина Олексієнко, будинок дитячої та юнацької творчості, керівник Юлія Чала, технічна підтримка сцени Олександр Денисенко.

З побажаннями любові, добра, успіхів та наснаги звернулися до всіх жінок - наших мам, дружин, дочок, бабусь керівний склад чоловіків Ржищівської об`єднаної територіальної громади: депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко, заступник Ржищівського міського голови Юрій Терещенко. Юрій Григорович у своєму  вітанні побажав  жінкам громади тепла, радості, оптимізму в кожному дні та привітав від імені всіх чоловіків в.о. міського голови Крістіну Чорненьку. Також присутні приймали вітання від в.о. старости Гребенівського старостинського округу Валерія Василенка та  в.о. старости Півецького старостинського округу Ігоря Авраменка, які наголосили,  що це день, коли все навколо пахне від запаху весняних квітів, а обличчя опромінюють щирі і добрі посмішки. Це особливе свято, коли чоловіки несуть Вам і квіти, й серця. Побажали жінкам, щоб  кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленнями, любов'ю, турботою і радістю.

Шановні жінки, висловлюємо вам вдячність за працю на благо нашої громади, за підтримку та душевну щедрість. Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов та мир!