ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ НАПЕРЕДОДНІ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата: 13.03.2020 16:14

Сьогодні у Ржищеві вітали з професійним святом працівників житлово-комунальної сфери. В.о. міського голови Крістіна Чорненька подякувала кожному з присутніх за сумлінну працю й вручила Подяки до яких додалися приємні бонуси від Фонду Руслана Кузьменка.

Крістіна Іванівна зазначила, що праця у сфері ЖКГ дуже нелегка, але жителі міста і громади вдячні за неї. Депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко також був присутній на заході й долучився до привітань. Руслан Олександрович зазначив, що завдяки відповідальному ставленню працівників житлово-комунальної галузі до роботи - Ржищівська громада має доглянутий, охайний вигляд.

Вітали з професійним святом працівників ЖКГ творчі колективи громади: «Горицвіт» з Уляників та «Берегиня» з Ржищева. Концертну програму підготувала начальник відділу культури та туризму Олена Пасека.

Джерело: Щотижнева газета «Ржищівський вінок»