З 12-00 години  18 березня до 03  квітня 2020 року буде припинено перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні

Дата: 17.03.2020 17:04

На  виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 12-00 години  18 березня до 03  квітня 2020 року буде припинено перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні перевізниками:

Лобуренко М.М., Орденко В.С., ТОВ «М+М» (Канів-Київ), Колеснік О.Г., КП «ККП м.Ржищева»  (по місту Ржищів).

Також Постановою передбачено заборону:

-  з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Більш детальна інформація за посиланням: https://i1.poltava.to/uploads/2020/03/2020-03-17/2020-03-16-kmu.pdf