«Мій досвід — моя перевага» - інформкампанія про досвід ветеранів на полі бою і в цивільному житті

Дата: 31.03.2020 13:09

Фото без опису
Історії ветеранів Андрія Мельника, Віктора Шинкарука, Дениса Дьоміна, Євгена Михайлюка та Майї Москвич розказують про риси характеру, які вони виховали в собі під час перебування в зоні бойових дій, та демонструють, яке застосування цих рис вони вже знайшли у цивільному житті.

Кампанія «Мій досвід — моя перевага» розроблена Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у рамках проєкту з реінтеграції ветеранів, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу.