Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Кагарлицький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) інформує

Дата: 06.04.2020 16:51
Кількість переглядів: 520


Доплата окремим категоріям пенсіонерів та індексація пенсій.

1 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», яка передбачає:

 • щомісячну виплату у розмірі 500 грн. пенсіонерам старше 80річного віку, у яких розмір пенсійної виплати не перевищує 9205 грн. При цьому встановлюється, що для таких пенсіонерів із страховим стажем 20 років для жінок та 25 років для чоловіків пенсійна виплата не може бути менша, ніж 2600 грн.;
 •  виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн. пенсіонерам, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, станом на 01.04.2020 не перевищує 5000 грн.;
 •  індексацію пенсій на 11%;
 • встановлення мінімальної пенсійної виплати на рівні 2100 грн. особам, які мають тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків).

Такі перерахунки будуть проведені за матеріалами пенсійної справи без звернення пенсіонера до органів Пенсійного фонду України, автоматично.

Виплата перерахованих пенсій буде проведена в установленому порядку через уповноважені банки  або доставлена додому листоношами АТ «Укрпошта».

 

Фото без опису

 

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам.

З 01.04.2020 відбувся черговий перерахунок пенсій особам, які працювали чи продовжують працювати після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. Органи Пенсійного фонду України щороку проводять такий перерахунок без додаткового звернення особи.

Відповідний перерахунок пенсій фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області проведено близько 66,4 тис. цивільним пенсіонерам Київщини. В результаті цього розмір пенсії зазначеній категорії осіб збільшився в середньому на 162,1 грн. і склав 2975,92 грн.

 

Фото без опису

 

Пенсійний фонд України задля убезпечення населення в умовах карантину закликає максимально користуватись послугами дистанційно.

Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами  вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua

На вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:

 • отримати довідки із підтверджуючим QRкодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески;
 • подати заяву на призначення пенсій за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсій виключно в електронному вигляді;
 • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб (наприклад, дані паспорту, адреси проживання);
 • подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);
 • активувати послугу безкоштовного СМСінформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Крім того, наші сервіси:

 • “Електронна трудова книжка” дає змогу переглянути відомості про трудову діяльність;
 • “Пенсійний калькулятор” допоможе зробити прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком.
 • Для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток “Пенсійний фонд”. Відтепер з мобільних пристроїв (смартфону  чи планшету) є можливість подати документи для призначення або перерахунку пенсії, отримати доступ до електронної пенсійної справи, переглядати та отримувати відомості про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж.

УВАГА! Для доступу до вищезазначеного спектру послуг потрібно зареєструватись на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Для цього, обравши на вебпорталі Пенсійного фонду функцію “вхід”, ви:

- із запропонованого переліку акредитованих центрів сертифікації ключів, вибираєте свій;

- вводите пароль свого електронного кваліфікованого підпису;

- успішно користуєтесь послугами.

Пенсійний фонд ще раз закликає залишатись вдома та не ризикувати своїм здоров’ям та життям.

 

Бережіть себе – збережете Україну!

 

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора