Фотовиставка картин художниці Наталії Музики

Дата: 06.04.2020 14:11

Дорогі друзі! До вашої уваги фото виставка картин художниці, яка народилася в с. Пії у 1958 році.
Навчалась в РХСШ ім. Т.Г.Шевченка в 1970-1977 р.р.
Навчання у Московському текстильному інституті, на факультеті прикладного мистецтва. У 1984р.була переведена на Київський вечірній факультет Львівського поліграфічного інституту, по закінченні якого у 1989 р. одержала диплом Учасник Республіканських виставок.

Багато сил та енергії віддає вихованню талановитої молоді. Працює в книжковій графіці, а також у станковій, в техніці акварелі. "Люблю її прозорість та яскравість. Вона передає моє світосприйняття", -каже художниця.
І дійсно, її роботи вражають і свіжістю , і неабиякою майстерністю, і особистим поглядом на всесвіт. В акварелях Наталії наше буденне оточення перетворюються на спалах барв, на дзвінку та чисту музику душі, на сповненій життєдайною сили спів рідної природи.

Піївський БК