Київська область, Ржищів

2 квітня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Дата: 02.04.2020 15:06
Кількість переглядів: 22

Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Батьки починаючи з самого дитинства читали вам казки,вірші, оповідання. Згадайте своі перші улюблені книжки,які роздивлялися,щось згадуючи, фантазуючи,коли навіть невміючи добре говорити. Дуже знайомі письменники -казкарі Х. Андерсен( у нього сьогодні день народження) Ш.Перро, Пушкін О., Грімм брати та інші. Багато відомих украінських письменників, які пишуть чудові книги для дітей різного віку. Серед них Г. Чубач, Г. Бойко, Г. Малик, В. Нестайко, Н. Хаткіна,В. Герланець та інші.
Книги різні і читаються по різному.Це фантастика, пригоди,детективи на різні смаки та вподобання.Якщо у вас немає змоги прийти до бібліотеки, шукайте в інтернеті і ви проведете час із задоволенням та пізнаєте багато незвіданого. Радимо прочитати Е. Гантера,М. Павленко,В. Рутківського,Л. Бессона, К.Ковелла, К. Штанко та інших.

Ржищівська публічна бібліотека: