КУЛЬТУРНИЙ КАРАНТИН

Дата: 01.04.2020 15:07

Сміх – як ліки, сміх – краще ліків!!!
Сміх – це чудовий подарунок людям від Матінки-природи, який вирізняє їх серед інших живих істот. Його неофіційно вважають показником душевного та фізичного здоров’я людини. Щира посмішка та радісний сміх стають сьогодні такими ж популярними атрибутами здорового способу життя, як заняття спортом, здорове харчування та відмова від тютюну, алкоголю, наркотиків.

Як писав французький філософ Жан Гюйо, “втрачений день – той, протягом якого Ви жодного разу не засміялися”,
тож скористайтеся порадами психологів:
Не забувайте про регулярний прийом “сміхотаблеток”: смійтеся по 10 хв зранку, в обід та ввечері.
Зберіть для себе скриньку сміху (відеозаписи сімейних свят, улюблені комедії, гумористичні передачі, смішні оповідання) та відкривайте її, коли це необхідно.
Спілкуйтеся з життєрадісними людьми, екстравертами.
Перед виходом на роботу перед дзеркалом розправте плечі та посміхніться собі гарною посмішкою, похваліть себе.
Розвішайте на стінах усміхнені фотографії – свої та рідних вам людей і час-від-часу поглядайте на них.
Частіше посміхайтеся, знаходьте позитив у всьому.
Як кажуть, “найбільші в світі дурниці люди роблять саме з серйозним виразом облич”, тому, незважаючи ні на що – смійтеся частіше, смійтеся щиро, смійтеся разом, смійтеся на здоров’я!!!

Ржищівська Публічна Бібліотека