МАЙСТРИНЯ – ВИШИВАЛЬНИЦЯ (м.РЖИЩІВ) ЮЛІЯ  ШВЕЦЬ: «Хобі, яке приносить  задоволення»

Дата: 23.04.2020 10:11

Фото без опису
Народилася та проживає в м.Ржищеві. За освітою  вчитель-логопед. Працює логопедом в ДНЗ «Сонечко» м.Ржищева.  Рукоділля – це частинка її життя.  Вишивання бісером для неї – це спосіб відпочинку. Адже улюблене хоббі дозволяє повністю абстрагуватися від проблем.

У творчому доробку Юлії  – чоловічі й жіночі сорочки, сукні, рушники, картини та ікони….Загалом робіт вже налічується більше сотні.

Майстриня каже:  «Вишивати легко лише на перший погляд. Насправді ж це нелегкий труд. Головне у цій справі – вишивати охайно, без вузликів, робити плавний перехід кольорів та відтінків. Вишивка бісером займає чимало часу. Я вкладаю у свої роботи частинку своєї душі. Деяким людям дарую вишиті роботи  – така уже склалася традиція. Також працюю на замовлення. Мені добре, коли люди щасливі і радіють моїм подарункам. Це ж не просто робота, а ще й хобі, яке приносить мені неабияке задоволення».