Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області інформує:

Дата: 24.04.2020 09:31
Кількість переглядів: 411

Фото без опису
23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад
480 мільйонів гривень.

299,5 тисячам пенсіонерів, які отримують пенсії на рахунки у банках, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня.

182,5 тисячам пенсіонерів, які отримують пенсії через пошту, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів. У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти.

У разі виникнення питань у пенсіонерів Київської області, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, просимо звертатися до Пенсійного фонду дистанційно:

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.pngчерез вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.pngнадсилати електронні звернення через інформаційну сторінку за посиланням: https://www.pfu.gov.ua/ko/81-elektronne-zvernennya/ або на електронну адресу gu@ko.pfu.gov.ua.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.pngтелефонувати на номери «гарячих» телефонних ліній сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, що вказані за посиланням:

https://www.pfu.gov.ua/ko/golovne-upravlinnya-pensijnogo-fondu-ukrayiny-v-kyyivskij-oblasti/

Бережіть себе - збережете Україну!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора