Вихідні у травні 2020

Дата: 30.04.2020 11:20

Додаткові вихідні у травні 2020 традиційно будуть з нагоди Дня праці та Дня Перемоги! У травні українці отримають кілька затяжних вікендів. Передбачені додаткові вихідні дні, які зафіксовані в офіційному календарі свят на рік. Відповідно до нього, цього місяця весни українці отримають 12 вихідних, це разом з врахуванням усіх традиційних субот-неділь, державних та релігійних свят. Загальна кількість календарних днів у місяці – 31.

Отже, 1 травня з нагоди Дня праці буде вихідний. Враховуючи те, що це свято припадає на п'ятницю, то українці матимуть затяжний вікенд у три дні (1, 2, 3 травня).

Другий затяжний вікенд буде з нагоди Дня пам'яті жертв Другої світової та Дня перемоги. Оскільки 9 травня припадає на суботу, то вихідним буде наступний понеділок – 11 травня. Тож три дні (9, 10, 11 травня) будуть вихідними для українців.

Календар вихідних на травень 2020: