15 травня - День сім'ї. «Серце віддаю дітям»: Говоруха(Воробйова) Олена Iванiвна, Мати – Героїня

Дата: 15.05.2020 10:48

Фото без опису
Говоруха(Воробйова) Олена Iванiвна Мати – Героїня,  народилася 2 жовтня 1949 року в с. Балико-Щучинка в сiм'ї колгоспникiв.

Змалечку допомагала батькам, працюючи на фермi. Коли закiнчила школу, пiшла вчитися на трактористку. Дуже любила тваринництво.

Працювала в м.Києвi на iподромi. Брала  участь у змаганнях рисакiв (коней). Займала призовi мiсця.

Фото без опису

В 1974 роцi вийшла замiж. У шлюбi народила 5 дiтей: 3 доньки та 2 сина. Але тяжка втрата спiткала Олену Iванiвну, - її чоловiк помер, зарано вона  стала вдовою. Важко самiй було пiднiмати дiтей на ноги. Тяжко працювала на тракторi в колгоспi в с.Уляники, але за дiтей нiколи не забувала.

Фото без опису

Ростила та виховувала їх, щоб  були дружнiми, працьовитими, допомагали одне одному. Такими дiти й повиростали. Всіх вивчила та вивела в люди.

На даний час в Олени Iванiвни 7 онукiв, яким вона теж дає раду. Сама вона на пенсiї, але ще трудиться оглядачем ГТО «Гiдромiлiактивних об'єктiв».

В 2012 роцi Указом Президента України - Говорусi Оленi Iванiвнi присвоєно почесне звання «Мати-Героїня».

Фото без опису

Ось так склалася доля Олени Iванiвни пiд девізом: «Серце вiддаю дітям».