Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Київської області

Дата: 02.06.2020 09:44

Фото без описуЗбройна Російська агресія проти України ще більше розширила і так вже велике коло жінок, які стикаються з дискримінацією та порушенням своїх прав, які переживають насильство або перебуваючи у стані психологічного стресу стають соціально виключеними, ситуацію погіршує ще й епідемія COVID19, яка наразі вирує в України та найбільш вражає саме вразливі верстви населення.

Проект передбачає створення умов для рівного доступу до всіх наявних можливостей, державних послуг, підсилення захисту прав жінок Київської області шляхом надання їм юридично-правової, психологічної допомоги, підтримки жінок за принципом рівний-рівному та створення груп взаємодопомоги у громадах області.

Жінки безкоштовно отримуватимуть:

• Психологічну підтримку, як професійну так і за принципом «рівний-рівному»;
  • Юридичні консультації;
  • Гуманітарну допомогу;
  • Емоційну підтримку.

Запрошуватимуться до участі у групах самодопомоги, до онлайн семінарів з додаткового заробітку в умовах карантину та з розвитку хобі

Хто може взяти участь?

Жінки з родин загиблих військовослужбовців, ветеранів та діючих учасників АТО/ООС Київської області.

Як прийняти участь та отримати допомогу?

Зареєструватись за посиланням https://forms.gle/fzm1sstmscTfAwSY8 або подзвонити за номером 0508775509

Ми завжди раді Вам допомогти! Звертайтесь!

Проєкт «Родина героя: своїх не лишаємо!» реалізується в Київській області завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією ПАКТ