Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Нова можливість Веб-порталу Пенсійного фонду України – електронна трудова книжка

Дата: 03.06.2020 09:35
Кількість переглядів: 403

Фото без опису

Веб-портал  Пенійного фонду - це зручний сервіс отримання інформації для кожного громадянина, не виходячи з дому. Проте останнім часом користувачі веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду все частіше звертаються із запитаннями з приводу можливості побачити дані про періоди роботи до 1998 року.

Наразі для вирішення цієї проблеми на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України створено новий електронний сервіс “Електронна трудова книжка” та розроблено відповідний порядок “Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі” затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1084.

Завдяки цьому сервісу громадяни в подальшому зможуть переглядати відомості про свою трудову діяльність за будь-який час.

Новим сервісом “Електронна трудова книжка” можуть користуватися не лише застраховані особи, а їх роботодавці. Вони за наявності згоди на обробку персональних даних надаватимуть інформацію про трудову діяльність працівників  у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом.

 У разі втрати паперової трудової книжки, користувачам веб-порталу ПФУ  в подальшому не потрібно витрачати час на відновлення даних.

 Скористатися електронним сервісом можна наступним чином:

– увійти до особистого кабінету на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України;

– ліворуч наявне меню “Комунікація з ПФУ”;

– перейди на вкладку “Надання скан-копій трудової книжки”;

– окремо долучити підготовлені скан-копії кожної сторінки трудової книжки як JPG-файл або повний документ зі всіма сторінками трудової книжки як PDF-файл;

– відправити заяву на відпрацювання до Пенсійного фонду України. Заява буде опрацьована працівниками Пенсійного фонду України, які проведуть оцифрування сканованої трудової книжки, що в подальшому дозволить призначати громадянам  пенсію в автоматичному режимі.

Також можна переглянути відеоінструкацію, перейшовши за посиланням

https://cutt.ly/byXRHhb

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора