Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості   до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ярмаркова в м. Ржищів, Київської області»

Дата: 05.06.2020 13:56
Кількість переглядів: 678

  Фото без опису1. З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  громадське обговорювання під час розробки містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ярмаркова  в м. Ржищів, Київської області»

2.Детальний план території розробляється для  визначення  функціонального призначення  параметрів забудови окремої земельної ділянки з метою будівництва та обслуговування будівель торгівлі   по вул. Ярмаркова  в м. Ржищів, Київської області. Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації, визначення параметрів і формування принципів планувальної організації забудови, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Платник містобудівної документації – Кравець Марина Іванівна

Розробник містобудівної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування   та ландшафтного дизайну» головний архітектор проекту –Перегон Ольга Сергіївна

1.Підстава для розроблення – Рішення Ржищівської міської ради Київської області    № 2038-69-07 від 24.05.2019 р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території щодо будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ярмаркова в м. Ржищів, Київської області».

2.Відповідальні за організацію розгляду пропозицій –начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ржищівської міської ради – Корденко Ірина Валеріївна.

                                             

                                     Містобудівна оцінка території

Земельна ділянка загальною площею 0,1375га знаходиться у центральній частині міста Ржищів. Рельєф ділянки спокійний.

Транспортні зв’язки з автодорогою регіонального значення Р-19 Київ-Ржищів здійснюється по вул. Ярмаркова з твердим покриттям. Під’їзд до ділянки здійснюється з південно-західної сторони по вул. Ярмаркова.

Земельна ділянка має неправильну багатокутну форму, видовжену з північного заходу на південний схід - близько 112 метрів, а із північного сходу на південний захід  - 24 метри. Рельєф ділянки рівнинний з невеликим ухилом на схід, абсолютні відмітки поверхні коливаються в межах 95.2 – 96.9м.

Територія ділянки є комунальною власністю міста та знаходиться біля  території ринкового комплексу, що знаходиться у постійному користуванні ПСК «Ржищівський ринок».

Земельна ділянка межує на північному сході з територією ринкового комплексу, з усіх інших сторін – з дорогами з твердим покриттям.

На даний час на земельній ділянці розташовані капітальні  зблоковані будівлі торгівлі, некапітальні тимчасові споруди – металеві одноповерхові  павільйони ринкового комплексу. По території проходять асфальтовані дороги і інженерні комунікації.

Територія проектування перебуває за межами території об’єктів культурної спадщини та їх охоронних зон.

Територія проектування перебуває за межами території об’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон.

У північно-західній частині ділянки проходить водопровід Ø 100мм., вздовж південно-західної межі – газопровід середнього тиску.

На дану земельну ділянку розповсюджуються такі існуючі планувальні обмеження:

 • санітарно-захисна зона газопроводу середнього тиску - 4м до стін будівель;

- санітарна захисна зона водопроводу – 2м.

Характеристика земельної ділянки, що проєктується :

 • площа території що проектується – 0,0375 га
 • площа забудови 0,0201 га

Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів.

( дивитись «План існуючого використання території», «Проєктний план» ) 

Затвердження проектів містобудівної документації є основою для визначення вихідних даних для:

 • Уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • Проведення містобудівних розрахунків у разі намірів щодо забудови  або зміни допустимого  виду використання принципів архітектурної композиції забудови;
 • Формування принципів архітектурної композиції забудови;
 • Визначення доцільності , обсягів, послідовності забудови;

Детально ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на офіційному сайті Ржищівської міської ради. Крім того  містобудівна  документація буде розміщена на інформаційному стенді на другому поверсі приміщення міської ради в кабінеті №12 – відділу містобудування, архітектури  та земельних відносин, тел. 2-11-77, з 05 червня 2020 р. по 05 липня 2020 р.  з 8-30 год. до  17-00 год. (понеділок-четвер) , 0 8-30 год до 16-00 год (п’ятниця) за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22  .

 1. Пропозиції надаються до виконавчого комітету   Ржищівської міської  ради  у письмовій формі до 05 липня 2020 р. за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .
 2. Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:
 1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 4. Представники органів самоорганізації населення , діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 5. Народні депутати України, депутати Ржищівської міської ради;
 1. Пропозиції надаються за формою (в додатку № 1  до повідомлення).
 2. Пропозиції подані особами не визначеними пунктом 7 цього повідомлення , або подані після встановленої дати  05 липня 2020 р. залишаються без розгляду.
 3. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства , будівельних норм, державних стандартів та правил.
 4. Оприлюднення результатів розгляду пропозицій  громадськості до проекту містобудівної документації відбувається шляхом   проведення  інформаційного заходу                    в приміщенні Ржищівської  міської  ради  06 липня 2020 р. о 11-00 год.  та на офіційному сайті Ржищівської міської ради .
 5. Графічна частина до цього повідомлення містить зображення : «План існуючого використання території»- 1 аркуш , «Проєктний план»- 1 аркуш.

 

 

Начальник відділу містобудування, архітектури

та земельних відносин                                                                                      І.В. Корденко

 

 

 

 

 

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора