ЗВЕРНЕННЯ ВИКОНУЮЧОЇ ОБОВ’ЯЗКИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ  ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2020 09:12

Фото без описуСьогодні один із найтрагічніших днів в нашій історії – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. День, який навчив наш народ найголовнішому – цінувати мир. День, який нагадує нам всім про жахи і страхіття війни. Друга світова війна горем і болем увірвалася в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Ми пам’ятаємо, ми сумуємо і водночас віддаємо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли  рідну землю від фашистських загарбників, хто потом і кров’ю відстоював нашу перемогу. Вони навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Щира подяка та низький уклін ветеранам, учасникам війни та трудівникам тилу за стійкість, звитягу і героїзм у воєнні роки, самовіддану працю в мирний час. Ви подарували нам можливість бути щасливими та плідно працювати на своїй землі.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Виконуюча обов’язки

Ржищівського міського голови Крістіна ЧОРНЕНЬКА